אנשים ביוניים
אנשים משודרגים

מאז שנות ה-80 אנחנו חולמים על אנשים ביוניים, האיש ששווה מיליונים הצית לנו את הדימיון. הטכנולוגיה של איברים ביוניים כל כך התפתחה בשנים האחרונות (הרבה בזכות מדפסות תלת-מימד) שכיום מכינם איברים שמשדרגים בני אדם אל מעבר למודל המקורי. אצן שאם רגליים מתוכננות נכון מנצח את כל העולם, מתופף שמשלב בן-אדם למכונת תופים, מטפסי הרים משודרגים, קשתית שפוגעת בהכל ואפילו איש ששומע פי 3 יותר טוב מבני אדם כח השתיל ציפ באוזן הבריאה לחלוטין שלו.

עוד שני עשורים נוכל להכנס לפיצוציה ולרכוש עין שרואה בחושך – מדע בדיוני מישהוא?

הפסטיבל יארח כנס ביוני כמו שלא היה עוד במזרח התיכון, כל פיקניק יקיים פאנל ביוני מלא על הבמה המרכזית – הזמנה למפגש אישי, מלא מידע וטכנולוגיה, אפשרות ללחיצת יד, להתנסות אישית עם אנשים משודרגים ויותר מזה עם העתיד.

תמונה של המתופף (2)

Nigel Ackland : UK

נייג'ל עבד כמתיך מתכות יקרות. לפני כחמש שנים, היה מעורב בתאונה בעבודה המעורבת בבלנדר תעשייתי, מה הוביל לפציעה חמורה של זרועו הימנית. לאחר שעבר חצי שנה של פעילות וזיהומים, החליט להיות-רדיאלי טרנס אלקטיבי, קטיעה (מתחת למרפק). למרבה הצער, בשל היקף פצעיו הוא לא הצליח לחזור לעבודה מאז. לאחרונה, נייג'ל צויד ביד bebionic3. הוא משתמש כעת ביומיום bebionic3 ואוהב את התנועה, את המראה הריאליסטי למרות שהוא מעדיף ללבוש את הכפפת ה-definition השחור אז זה לא נראה כל כך אמיתי! הוא מנצל את דפוסי אחיזה הרבים שמציעה היד ועכשיו יכול לעשות משימות יומיומיות בשתי ידיים כמו נהיגה, הקלדה, קניות עם שתי ידיו.

תמונה נייג'ל

Jason Barnes : USA

ג'ייסון בארנס הוא מתופף מג'ורג'יה, ארה"ב. ב-2012 התחשמל בתאונת עבודה בשנת וכתוצאה מכך איבד את זרועו הימנית. למרות עיכוב זה, בשנת 2013 הוא התקבל למכון אטלנטה למוסיקה. בשנת 2014, צוות של ג'ורג'יה מהמכון הטכנולוגי בראשות פרופ' גיל ויינברג צייד את ג'ייסון בזרוע רובוטית. מאז הוא מסייר בעולם. לאחרונה התארח ב University of Technology קווינסלנד בביתן ה-Robotronica.

James Young : UK

ג'יימס יאנג הינו בוגר תואר בביולוגיה ומדע, נלהב וגיק של טכנולוגיה חדישה בעל זרוע ורגל תותבת של Open Bionics אשר ייצג אותם בגיק פיקניק. פעיל מאוד ברשתות החברתיות וגיימר מושבע.

James Young תמונה

Angel Giuffria : USA

שחקנית קולנוע בעלת יד תותבת של Open Bionics. ידוע בתור השחקנית הביונית ואחת מהצעירות ביותר בהוליווד אם לא הצעירה ביותר. בעלת תואר בפסיכולוגיה. הופיעה במספר סרטים ביניהם : 13TH GATE ומשחקי הרעב [Hunger Games] עורבני החקיין, Silent But Deadly (2016, ובסרט Ol' Girl (2).

Angel Giuffria תמונה

Samantha Payne - UK

יזמית, מייסדת, משווקת דיגיטל, עיתונאית. מייסדת ושותפה ב- Open Bionics; חברת סטארט-אפ עטורת פרסים לפיתוח ידים ביוניות בעלות נמוכה. להיראות ולהרגיש טוב עבור קטועי גפיים או ילידים ללא יד. עכשיו חלק Accelerator דיסני, המופעל על ידי Techstars. לאחרונה הוכרזה כאחת מ -25 הנשים הבולטות ברובוטיקה שאתם צריכים להכיר על ידי Robohub והנשים החשובות של מארי קלייר בשנת טק, עוסקת בלהרחיב את Open Bionics ביחד עם מייסדיה עם ג'ואל Gibbard בשנת 2014, ומתמקדת בבניית פרופיל לחברה, עסקים מודל, רשת, סמנתה וג'ואל זכו בשלב הגמר בתחרות של אינטל אתגר בשנת 2014 וזכתה בפרס במזומן 250,000 $ עבור מקום 2 מבין למעלה מ -400 מתחרים באתגר אינטל מייקרז . חברת הסטארט-אפ גם זכה בפרסים מרובים אחרים לחדשנות, לרבות היותה אחד העסקים לרובוטיקה מבין ה- 50 הטובות בעולם לצד גוגל ואמזון.