החבר האנדרואיד שלי
עידן המכונות בפארק

עולם הרובוטיקה מייצר בשנים האחרונות מהפכות בכל תחומי החיים, בתעשייה, במחקר, בחקלאות ועם השואבי-אבק ומכסחות הדשא הרובוטיות גם לחיינו הפרטיים, אבל זה כלום לעומת המהפכות שמחכות בפתח, בפסטיבל תוכלו לפגוש, למשש ולייצר אינטראקציה עם מגוון רחב של רובוטים.

android1

גיק פיקניק יציג מעל 20 רובוטים שונים ממגוון מדינות ומקורות, מאספני רובוטיקה ועד מחלקות המחקר של האוניברסיטה העברית, סטארטאפיסטים מחול ופרוייקטי נשמה של חובבי ובוטיקה מושבעים, תוכלו לתקשר, להפעיל וללמוד על התחום שילך וישפיע יותר ויותר על חיינו בשנים הקרובות.

android2

הדרקון הרוסי

הרובוט הזה יודע לעשות כניסה, הוא בגובה 3 מטר וקצת, שוקל מעל טון ונושף אש ועשן, כשהוא זז מרגישים את זה. במחלקה לרובוטיקה באוניברסיטת מוסקבה עומלים על היצירה כבר 3 שנים והפרוייקט הוא פרוייקט אישי של ראש החוג. ההתלהבות לבוא ולשתף ביצירה כל כך גבוהה שכל 20 המשתתפים בפרוייקט מגיעים לארץ וישמחו לפגוש ולשתף על תהליך היצירה, החזון והפרוייקט הבא.

לאתר

RoboSwim - רובוטים דגימים

הרובוטים הצרפתיים האלו מככבים במלונות היוקרתיים בעולם, הם יפים, הם יכולים לזהור בחושך ואפשר לתכנת להם את השחייה. כל חובבי הזאנר יוכלו לחוות נחת בפסטיבל ולבהות באקווריום מיוחד במינו, כזה שלא פוגשים כל יום. כל כך גבוהה שכל 20 המשתתפים בפרוייקט מגיעים לארץ וישמחו לפגוש ולשתף על תהליך היצירה, החזון והפרוייקט הבא.

לאתר

טלאבודי - הרובוט אייפאד

מר רועי טצזנה הקים סטארט אפ שמאפשר לתקשר, להשתתף בפגישות ול"הסתובב" בכל מקום מהמיטה (או מכל מקום אחר), הרובוט שהוא בעצם איפאד על סגאווי ניתן לשליטה מרחוק ויכול לנהל שיחות וידאו עם הנמצאים במרחב. בפסטיבל תפגשו את הכתב שטח שלנו שיסתובב על שבילי הפסטיבל ויראיין אתכם על חוויית הגיק פיקניק.

לאתר

BB8

הכוכב החדש של סאגת מלחמת הכוכבים מגיע לירושלים, בשבועות שלפני האירוע ייסתיים בנייתו של BB8 פעיל לחלוטין, זז על כדור ומשמיע צפצופים מלאי משמעות תוך הבהוב אורות משמעותי.
לא לפספס סלפי עם כוכב הוליוודי אמיתי.

רובו-יוסף

אם כבר מדברים על כוכבי קולנוע אז איך אפשר ללא הכוכב הרובוטי הראשון בציון? רובו-יוסף שכיכב בסרט הצילו אני רובוט – קאלט ישראלי בהתהוות מגיע לגיק.

R2D2

לסיום חלק הסלפי רובוט של גיק פיקניק הבאנו אייקון אמיתי, גרסה חדשה ועדכנית של הרובוט האהוב בכל הזמנים, R2D2 יסתובב חופשי חופשי בפסטיבל, תרגישו חופשי לפנות אליו לייעוץ, הוא הרי הציל את העולם כבר כמה וכמה פעמים.

זירת הרובוטים - the robot arena

אין כמו קרבות רובוטים, בזירת הרובוטים יילחמו רובוטים אחד בשני, ייתחרו במסלול מכשולים ואפילו ינהלו משחק כדורגל רובוטי. הרובוטים יישלטו על ידי הקהל באמצעות אפליקציה ייעודית במקצים מאורגנים של כמה דקות כל פעם, חוויית הצפייה משולה לשילוב בין אירוע ספורט וסרט מצוייר.

רובוטים מכל העולם

רמי חדאד אוסף כבר שנים רובוטים שמהווים את חזית הטכנולוגיה השימושית מכל מיני מקומות בעולם. במתחם ישולבו רובוטים מתאילנד, מיפן, מגרמניה, מאמריקה ומאזבקיסטן. הרובטים מבגוון רחב של תחומים, מסאז, ריגול, ניגון, טיפוס ואף הענף הידוע – הדלקת מציתים.

לאתר

רובו יוסף 3