חיים מקבילים

בחסות VrGoogles

בשנות התשעים פרצה טכנולוגיית המציאות המדומה לחיינו עם הבטחה גדולה לעולם דימיון ופנטזיה, הבטחה שלא ממש הצליחה להתממש. מאז 2010 הטכנולוגיה הבשילה ובשנים האחרונות השוק התמלא במשקפי מציאות מדומה שמקיימות את ההבטחה הגדולה מלפני 25 שנה.

החוויה בעת חבישת משקפי הדור החדש היא מעלפת, עוטפת חושים, ומייצרת מצב של מעבר אמיתי לעולם אחר.

בפסטיבל גיק פיקניק ישולבו מעל 40 עמדות התנסות של חוויית VR עם מגוון אדיר של תכנים בחסות VrGoogles. מדהירה על סוסים, טיסה לחלל, נסיעה ברכבת הרים מטורפת, מטיול בזמן או בקוסמוס ועד כניסה וירטואלית לנבכי המוח, גוף האדם והמרחב המיקרוסקופי.

VrGoogles

איך יודעים שטכנולוגיה בשלה? המוצרים הופכים נגישים לכולם, Vrgoogles הינה חברת מציאות מדומה המובילה את המהפכה הזאת ומשווקת משקפות סופר איכותיות במחירים אפשריים לכולם.

המשקפות הינם מיכל העוטף את הטלפון הסלולרי ומאפשר צפייה בתכני 360 דרך מגוון אפליקציות ייעודיות.

במתחם מרכזי עם עמדות חווייה רבות, ידריך הצוות של Vrgoogles את הקהל במציאת התכנים, בהכנסת הטלפון למשקפות ובהתנסות בחוויות ממש מעולם אחר.


תמונה זמנית ממסיבת עיתונאים VRGOOGLES

אתר

VrHoops

הסארט אפ הזה הוא כולו סביב צילום לייב ב 360. החברה מ vrhoops יתפעלו מספר עמדות שיאפשרו שני חוויות מעלפות.

ארכיון לייב: לאורך השנים האחרונות הפיקו ב vrhoops מגוון רחב של תכנים ב 360 ומאפשרים לכם להשתגר בהינף חבישת משקפי מציאות מדומה אל תוך חווייה כל כך מוחשית שזה ממש כמעט כמו להיות שם. הקהל יוזמן לחוות מופע של משינה, שקיעה על החוף בתל-אביב, רגעי שיא של משחקי ספורט דרמטיים, העתיד של תיעוד אירועים.

שיגור וירטואלי: החברה מתפעלת מספר לוקישנים שמצולמים ב360 בלייב. כל מבקר בפסטיבל גיק פיקניק יוכל להתנסות בשיגור המודעות שלו ישירות לנמל תל-אביב ולחוות תחושה של להיות שם עכשיו, כולל סאונד 360 מלא.

אתר

phenomelabs

החברה האלה לוקחים את הטכנולוגיה החדשה והבשלה הזאת לרמה אחרת של יצירה. ההתמחות של יצירת תכני מציאות מדומה אומנותיים, מייצרת מציאות בה אומנים אמיתיים, עובדים על יצירות ברמה הכי גבוהה הניתנים לחוויה רק במרחב המציאות המדומה, מרחב בה הקנבס הינו עולם 360 מלא. היצירה, המייצג, האומנות הופכים למרחב כמעט קיים בו הצופה מוכנס אל תוך היצירה ועצם הכניסה שלו מהווה חלק מהחוויה האומנותית.

Phenomena 1Phenomena 2

לאתר

GemSense

סטארט אפ ישראלי מבריק שמאפשר להצמיד חיישן קטן לכל חפץ ובכך ל"הכניס" אותו לתוף העולם הוירטואלי.

חרב צעצוע הופכת לחרב אור קוטלת טרולים מטונפים בשניות. אקדח קפצונים? מוסיפי Gemsense ומתחילים לירות בשודדי המערב הפרוע. החווייה פורצת את המרחק בין העולם האמיתי לוירטואלי ומייצרת הצצה לעולם העתיד הקרוב בו גבול זה ילך ויעלם.

GemSense

אתר