4 דרכים לחסוך כסף במלונות לחופשה הבאה שלך

4 דרכים לחסוך כסף במלונות לחופשה הבאה שלך

  1. שקול אלטרנטיבה למלונות ומוטלים

בנוסף למלונות ומוטלים, רוב יעדי הנופש מציעים גם מגוון אפשרויות לינה אחרות:

 

אכסניות זולות השתפרו במידה ניכרת עם השנים, ורבים מציעים נוחות המתחרים במלונות תקציביים. בדוק Hostels.com עבור ביקורות אכסניות, שירותים ומבצעים.

אתה יכול לחוות חוויה בלתי נשכחת בקמפינג. ברוב הקמפינגים יש מקלחות, בריכות, אזורי משחק לילדים ושירותים אחרים עבור חלק קטן מעלות המלון.

אם אתם מתכננים לנסוע לתקופה ממושכת או מתכננים חופשה קבוצתית, שקול שכירת בית נופש מרוהטת. אפשרות זולה זו מסייעת לכם גם לחסוך כסף נוסף מכיוון שתוכלו לבשל ארוחות בעצמכם.

נסיעה קצרה בכביש עשויה להיות ההזדמנות האידיאלית לשכור קרוואנים. כל עוד לא תצטרך להתמלא במשאבת הדלק יותר מכמה פעמים, אתה יכול לחסוך הרבה כסף כשאתה נשאר בקרוואן.

לקבלת אפשרות הרפתקנית יותר, החלפת בתים הפכה פופולארית יותר ויותר. אתרים כמו HomeExchange.com מאפשרים לך לחפש מיקומים באופן מקוון ואז לסחור בביתך עם מישהו אחר למשך חופשתך.

  1. הצטרף לתוכניות תגמולים

לרוב מוחלט של המלונות, במיוחד רשתות מלונות, יש תוכניות תגמולים בחינם. תוכלו לצבור נקודות על ידי הזמנת חדרי מלון או קניות בחברות השותפות של המלון. לאחר שתצבור נקודות, תוכל להרוויח שהייה במלון בחינם.

 

לדוגמא, רשת מלונות Choice מלונות כוללת את Sleep Inn, Econo Lodge, Comfort Suites, וכמה מלונות נוספים. על כל $ 1 שתוציא במלונות שלהם, תקבל 10 נקודות הרשאות בחירה. לאחר שתצברו מספיק נקודות, תוכלו להחליף אותן ללילות בחינם במלונות צ'ויס.

גם חברת בוקינג מספקת קוד מבצע שווה במיוחד.

 

  1. שקול הצעה של כרטיס אשראי במלון

בדוק כרטיסי אשראי המזוהים עם תוכניות תגמולים של מלונות. כשאתה מחייב רכישות בכרטיס, אתה מקבל נקודות לקראת שהייה בחינם במלון. ייתכן שתקבל גם נקודות כפולות לשימוש בכרטיס האשראי במלון המסונף.

 

מלונות צ'ויס מציעים כרטיס אשראי של ויזה המעניק למחזיקי הכרטיס שני לילות חינם במלון צ'ויס לאחר הרכישה הראשונה. מבצעים כאלה משתנים ללא הרף, אך תמיד תוכלו למצוא אותם ברשת.

 

זכור, צבירת נקודות עבור לילה חינם במלון על ידי גביית חובות בכרטיס אשראי וצבירת ריבית לא תעזור לתקציב הנסיעה שלך. אם תחליט לקבל כרטיס אשראי מתגמל נסיעות, השתמש תמיד בכרטיס האשראי שלך בחוכמה.

 

  1. גלה מה כלול

הכניסו את השירותים של המלון לתקציב הנסיעות שלכם. לדוגמא, ארוחת בוקר חינם חוסכת את עלות ארוחת הבוקר והקפה. בריכה, חדר משחקים וחדר כושר מציעים שעות של בידור בחינם. שירות הסעות חינם או היכולת ללכת ליעדים סמוכים מפחיתים את הסתמכותכם על מוניות ותחבורה ציבורית. חלק מהמלונות עשויים להציע חטיפים בחינם, שתייה חינם בבר המלון, הנחות בספא של המלון או במסעדות, ותעודות שי לבנזין.

 

אל תזלזלו בהטבות החינמיות הללו. הם יכולים להשפיע באופן משמעותי על תקציב הנסיעות שלך.

 

למידע נוסף היכנסו לאתר https://hoteldeal.co.il/